Korduma kippuvad küsimused

Soovitame kokteili tehes kasutada mullivett, et pall laguneks ja kihiseks paremini. Oleme arvestanud, et meie kokteilipomm oleks parima maitsega 170-200 ml juures. Tugevamat maitset soovijad saavad kasutada vähem mullivett, seda meie ei piira 🙂

Kõige lihtsam on tellid meie e-poest endale kõige lähimasse pakiautomaati või tulla pakile ise järgi. Käime paljudel laatadel üle Eesti. Selleks, et olla kursis, millal ja kus täpselt laadad toimuvad, vaata bombtail.ee/sundmused/.

3 kokteili seast leiab igaüks oma lemmiku. Tootevalikus on Mojito, millele on omane piparmünt ja laim, Pina Colada on kookose ja ananassi kooslusega ning La Roja! on magus kirsikokteil. 

Müüme kokteilipomme kolmestes pakkides ja laadal saad osta ka ühe korraga. Kolmeseid pakke saab tellida omalsoovil, laadal pakume kõiki maitseid eraldi ja veel ka kõiki maitseid ühes pakids.

Olime mitme valiku vahel ja lõpuks otsustasime kokteilipommide kasuks. See idee tuli vannipallidest. Kõik teavad, millised on vannipallid, mis annavad vanniveele lõhna, kuid miks mitte maitse? Nii siis tegime oma vannipalli, mida küll vanni ei soovita panna, aga klaasis sobib ideaalselt.

Meil on kolm erinevat kokteilipommi, neist kõige loodussõrbalikum on Mojito, kus oleme kasutanud looduslike õlisid. Kasutame ümbertöödeldavaid pakendeid, et meie jalajälg oleks võimalikult väike.

Meie kokteilipommid sisaldavad roosuhkurut, tuhksuhkurut, söögisoodat, sidrunhapet, suhkrusiirupit, essentse ja toiduvärvi.

Ei, ei ole. Oleme konsulteerinud Eesti Maaülikooli ekspertidega ja saanud vastuse, et sooda ei ole vees lahustuna inimesele ohtlik ja lisaks on seda meie tootes minimaalselt.

Kasutame soodat selle jaoks, et meie pall kihiseks vees ja nii laguneks ka kiiremini.

Muude küsimuste korral võtke meiega ühendust!